Układ oddechowy

Choroby układu oddechowego, niedrożność dróg oddechowych i trudności w oddychaniu stanowią potencjalne wskazanie do tymczasowego lub stałego zastosowania tracheotomii u niemowląt, dzieci i dorosłych. Odsysanie dróg oddechowych jest konieczne, na przykład, aby zapewnić drożność rurki tracheostomijnej oraz dróg oddechowych. Ponadto, odsysanie dróg oddechowych wymagane jest w przypadku konieczności ich oczyszczenia po wypadku lub u pacjentów borykających się z innymi trudnościami w oddychaniu.
Odsysanie dróg oddechowych

Odsysanie dróg oddechowych

Firma Medela projektuje swoje urządzenia do odsysania dróg oddechowych, mając na uwadze zachowanie możliwie jak najwyższego komfortu życia pacjentów. Ssaki firmy Medela zapewniają szybkie wytwarzanie próżni, są lekkie, przenośne oraz łatwe w użytkowaniu również dla pacjentów. Jest to szczególnie ważne w przypadku pacjentów, którzy zostali wypisani ze szpitala, a teraz będą wymagać długotrwałej opieki domowej. Bycie niezależnym może mieć pozytywny wpływ na ich stan psychiczny i zmniejszyć zapotrzebowanie na intensywną opiekę. Dla zespołów medycznych zajmujących się drogami oddechowymi, obsługa oraz konserwacja są bardzo łatwe.

Wszechstronne i wydajne odsysanie dzięki ssakom firmy Medela

Firma Medela posiada w swojej ofercie trzy ssaki wykorzystywane do odsysania dróg oddechowych. Ssak Vario 18 opracowany został z myślą o opiece szpitalnej, klinicznej oraz domowej. Lżejsze i w pełni przenośne ssaki Clario zostały opracowane specjalnie z myślą o odsysaniu dróg oddechowych w domu. Model Clario Toni spełnia określone wymogi dotyczące pediatrycznego odsysania dróg oddechowych.

Zbieranie wydzielin

Zbieranie wydzielin

Zbiorniki do zbierania płynów muszą być wygodne, higieniczne oraz łatwe w użyciu. Co ważne, powinny minimalizować ryzyko zanieczyszczenia ssaka.

Higieniczne zbieranie wydzielin: Ssaki Vario 18 i Clario

Firma Medela oferuje kompleksowe systemy zarządzania wydzielinami dla ssaków Vario 18 oraz Clario / Clario Toni.

Produkty