Pediatria i macierzyństwo

Celem firmy Medela w zakresie pediatrii jest wspieranie zdrowia niemowląt i dzieci w każdym wieku, poprzez dostarczanie wysokiej jakości, łatwych w użyciu produktów. Dane techniczne i parametry pracy wszystkich pediatrycznych urządzeń firmy Medela uwzględniają wrażliwość tej szczególnej grupy pacjentów. Firma Medela wykorzystuje również swoją wiedzę i technologię do tworzenia gamy produktów dla oddziałów położniczych, które wspomagają porody.
Odsysanie dróg oddechowych

Odsysanie dróg oddechowych

Odsysanie dróg oddechowych jest wykonywane w celu usunięcia gromadzących się lub zalegających w nich wydzielin. Wprowadzenie rurki tracheostomijnej często powoduje zwiększenie produkcji wydzieliny u pacjenta przy jednoczesnym zmniejszeniu możliwości jej usunięcia poprzez kasłanie. Odsysanie dróg oddechowych przywraca właściwy przepływ powietrza przez usunięcie nadmiaru wydzieliny z rurki tracheostomijnej, która może blokować jego przepływ.

Firma Medela rozumie, że potrzeby młodych pacjentów różnią się od potrzeb osób dorosłych, dlatego opracowała ssak do odsysania dróg oddechowych przeznaczony specjalnie dla małych dzieci. Najważniejszymi cechami tego ssaka są: cicha praca, gwarantowana higiena, w połączeniu z funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak specjalna komora bezpieczeństwa oraz zabezpieczenie przed nadmiernym przepływem chroniące przed zanieczyszczeniem ssaka.

Clario Toni: odsysanie dróg oddechowych u dzieci

Clario Toni firmy Medela to ssak, który wytwarza średnią próżnię, opracowany specjalnie dla niemowląt oraz dzieci wymagających odsysania dróg oddechowych. Trójstopniowy system higieny eliminuje możliwość przedostania się wydzieliny do pompy ssaka. Urządzenie Clario Toni jest lekkie, dlatego można je zabrać wszędzie, a trzy wstępnie ustawione poziomy próżni umożliwiają łatwą obsługę.

Próżniowe wspomaganie porodu

Próżniowe wspomaganie porodu

Normalny poród jest procesem trójetapowym, począwszy od rozszerzenia szyjki macicy, następnie następuje poród, po czym urodzenie łożyska. Próżniowe wspomaganie porodu stosowane jest w sytuacjach, gdy poród się przedłuża, a matka zmaga się z dużym stresem oraz trudnościami. Procedura ta jest alternatywą dla porodu kleszczowego.

Bezproblemowy i delikatny poród dzięki ssakowi Basic

Firma Medela oferuje kompletny system ssaka, w tym szeroki wybór jednorazowych i wielorazowych pelot położniczych oraz różnych akcesoriów.

Ssak Basic firmy Medela oferuje szybkie wytwarzanie próżni. Niezawodnie wytwarza próżnię, utrzymując peloty położnicze na swoim miejscu. Celem jest zapewnienie pomocy matce oraz zagwarantowanie, że poród odbędzie się w sposób delikatny i kontrolowany.

Produkty