Korzyści z zakupu

Dla działów zaopatrzenia, rosnące koszty opieki zdrowotnej są nieustannym wyzwaniem. Jako dostawca produktów z zakresu technologii medycznej, firma Medela angażuje się w zapewnianie najlepszych usług z zakresu opieki medycznej — nie tylko w kwestii dobrego samopoczucia pacjentów, lecz mając również na uwadze wyzwania budżetowe administracji szpitalnej oraz działów zakupowych.
Korzyści z zakupu

Korzyści z zakupu urządzeń medycznych

Firma Medela oferuje szeroki wybór ssaków próżniowych oraz urządzeń pomocniczych wspomagających pracę chirurgów, pielęgniarek, specjalistów zajmujących się drogami oddechowymi oraz oddziałów pediatrycznych i położniczych. Ponadto, ze wszystkich korzyści dotyczących użytkowania sprzętu medycznego firmy Medela czerpie również personel pielęgniarski oraz techniczny pracujący w szpitalach, a także opiekunowie zajmujący się pacjentami w domach.

Firma Medela posiada w swej ofercie urządzenia przeznaczone do drenażu klatki piersiowej, odsysania dróg oddechowych oraz odsysania chirurgicznego, zbierania wydzielin i zarządzania płynami, leczenia ran metodą drenażu oraz do porodów wspomaganych próżniowo. Wszystkie ssaki próżniowe firmy Medela charakteryzują się różnymi specyfikacjami, dzięki czemu personel medyczny może dokonać wyboru odpowiedniego ssaka w zależności od potrzeb, tj. począwszy od interwencji chirurgicznych i endoskopowych po rehabilitacyjne wykonywane po zabiegach.

Medyczne systemy do odsysania

Kompletne medyczne systemy do odsysania

Ceny produktów firmy Medela nie tylko obejmują najnowocześniejszą konstrukcję i technologię, ale także szkolenia przeprowadzane na miejscu, wsparcie i obsługę posprzedażową.

Dostępna jest pełna gama akcesoriów wraz z elementami wymiennymi, takimi jak systemy zbierania wydzielin, przewody rurowe do odsysania oraz filtry umożliwiające swobodną pracę i zmniejszenie stanu zapasów.

Oszczędność kosztów

Długofalowe oszczędności kosztów

Wszystkie ssaki posiadają co najmniej dwuletnią gwarancję. Dane obsługi klienta firmy Medela pokazują, że ssaki są trwałe i mają długą żywotność. Wszystkie ssaki Medela są urządzeniami odpowiednio uszczelnionymi, co pozwala uniknąć zanieczyszczeń. Obudowa ssaka po zakończeniu korzystania z urządzenia może zostać wyczyszczona za pomocą środków dezynfekujących. Dzięki temu możliwe jest bezpieczne, ponowne użycie ssaka. Dzięki modułowej konstrukcji, wszystkie produkty firmy Medela nie sprawiają problemów związanych z przechowywaniem oraz zapewniają szybki montaż.

Produkty