Przekształcanie Nauki w Opiekę

Troska leży w naszej naturze. Nie tylko wspieramy rozwój życia, ale i je zmieniamy. Ponieważ otaczanie troską od zawsze wyznaczało kierunek działalności firmy Medela. Jesteśmy firmą rodzinną, a więc można rzec, że troska jest zapisana w naszym DNA.
Preemie baby NICU

Pasją naszego zespołu jest zapewnianie jakości i usług ze szwajcarską skrupulatnością, ponieważ doskonale wiemy, że to stanowi podstawę zaufania. Rozumiemy potrzeby matek, dzieci i pacjentów oraz specjalistów, którzy się nimi opiekują. Opiekujemy się mamami, dziećmi, pacjentami i pracownikami personelu medycznego od tak dawna, że stworzyliśmy nową dziedzinę nauki.

Już na wczesnych etapach działalności zdaliśmy sobie sprawę, że kluczem do skutecznej opieki jest zrozumienie. Słuchamy potrzeb matek karmiących piersią, świeżo upieczonych rodziców i dostawców usług medycznych. Uwzględniamy ich opinie we wszystkim, co robimy. Zaawansowane badania i pogłębianie wiedzy w zakresie naturalnych zachowań pozwalają nam wdrażać postępowe innowacje, aby dbać o zdrowie następnych pokoleń. Współpracujemy z uznanymi na świecie badaczami, instytucjami i organizacjami klinicznymi aby rozwiązywać współczesne problemy zdrowotne.

Analizując piersi w trakcie laktacji i ssanie niemowląt, opracowaliśmy technologię odciągania 2-Phase Expression®, która naśladuje naturalny rytm ssania dziecka, aby rozpocząć produkcję mleka matki i utrzymywać jego wytwarzanie. Stworzyliśmy laktator Symphony PLUS® z Technologią Inicjacji®, który umożliwia aktywację i zwiększenie produkcji mleka. Wykorzystując trójwymiarowe skany anatomiczne tysięcy piersi w trakcie laktacji, opracowaliśmy lejki PersonalFit FLEX™ oraz PLUS, aby zwiększyć komfort i skuteczność odciągania mleka. Ze względu na znaczenie bezpośredniego kontaktu matki z dzieckiem, nakładka na brodawki Contact firmy Medela ma wyjątkowy kształt stymulujący zmysły malucha.

Produkty Medela używane na różnych etapach życia to coś więcej, niż połączenie formy i funkcji. Leczą, pielęgnują zdrowie i zacieśniają więzi. A więź między matką a dzieckiem jest prawdopodobnie jedną z najsilniejszych więzi na świecie i z pewnością ma ogromne znaczenie dla zdrowego rozwoju każdego dziecka. Wspólnie pracujmy nad tym, aby ją wzmocnić!

Ze Szwajcarii na caly swiat

olle_larsson_beginnings

Firma z siedzibą w kantonie Zug w Szwajcarii została założona w 1961 roku przez Olle Larssona. Dziś prezesem firmy jest jego syn, Michael Larsson. W ostatnich latach firma Medela stała się jednym z wiodących dostawców produktów wspierających karmienie piersią i medycznych technologii próżniowych. Firma Medela zatrudnia ponad 1600 pracowników w 20 filiach na całym świecie i posiada sieć dystrybutorów w ponad 100 krajach, co pozwoliło jej zdobyć ponad 14 milionów klientów.

Michael Larsson, prezes

Michael Larsson Science of Care

„Dzięki zaawansowanym badaniom, obserwacji naturalnych zachowań i słuchaniu naszych klientów, w myśl naszej dewizy, naukę przeistaczamy w opiekę, pielęgnując zdrowie pokoleń.”

 

Odciąganie pokarmu ludzkiego na miarę przyszłości

NMC Newsletter Science of Care timeline