Badania naukowe Medela ma w genach

Medela to firma, która inwestuje w badania podstawowe i odkrywcze prowadzone we współpracy z najważniejszymi międzynarodowymi opiniotwórcami. Podstawy naukowe pozwalają opracowywać innowacyjne produkty i ulepszać praktykę kliniczną. Dzięki temu Medela może wykorzystywać wyniki badań w praktyce.

Długotrwała współpraca

Prowadzenie badań naukowych zajmuje dużo czasu, a my jesteśmy gotowi uczestniczyć w nich od początku do końca. W trakcie dotychczasowej działalności firma Medela nawiązała trwałe kontakty z czołowymi badaczami. Te relacje to doskonały przykład współpracy między przemysłem a środowiskiem akademickim.

Medela nieustannie poszukuje uczelni wyższych, szpitali i instytucji badawczych z całego świata gotowych podjąć współpracę.

Kwestionowanie istniejących norm

Badania odkrywcze często prowadzą do wniosków, które podają w wątpliwość fundamentalne zasady. To zapewnia podstawy naukowe do prowadzenia badań stosowanych, a następnie rozwoju produktów i badań klinicznych. Badania to nieodłączna część procesu opracowywania innowacyjnych rozwiązań pozwalających tworzyć produkty kwestionujące obowiązujące praktyki.

Kontynuacja badań naukowych

Zaangażowanie firmy Medela w badania, dotyczące produktów i innych rozwiązań, nie jest tylko pustym stwierdzeniem. Medela, jako firma opierająca swoją działalność na badaniach naukowych, będzie kontynuować je w przyszłości.

Infografika jest dostępna tutaj: „Badania naukowe Medela ma w genach”.

Wiecej informacji