Iain Haywood

Krajowy kierownik ds. sprzedaży i marketingu, Medela Australia
Ian Haywood, Kierownik marketingu oraz ds. sprzedaży krajowej, Medela Australia

Pochodzący z Wielkiej Brytanii Iain przez wiele lat mieszkał i pracował na Antypodach, a niedawno kupił dom, symbol zapuszczenia korzenieni.

Iain Haywood i jego żona Kate, zawsze chcieli przez jakiś czas mieszkać i pracować za granicą. Lecz kiedy w 2011 roku na jego biurku pojawiła się propozycja zatrudnienia w australijskiej sieci handlowej, która odpowiadała jego profilowi, Iain i Kate musieli dokładnie przemyśleć kilka kwestii, zanim zdecydowali się wykonać kolejny krok, spakowali swoje rzeczy i przeprowadzili się z Derbyshire na drugi koniec świata, do Melbourne. „Odejście z firmy Medela było naprawdę trudną decyzją” – wspomina Iain. W ciągu zaledwie 12 miesięcy pracy dla Medela w Wielkiej Brytanii bardzo mocno utożsamił się z firmą oraz reprezentowanymi przez nią wartościami.

Jednak koniec końców nie potrafił oprzeć się perspektywie nowych przygód i życia w innym kraju. I tak, wraz z żoną oraz córkami Isabelle (lat osiem) i Jessicą (lat sześć), specjalista ds. marketingu i sprzedaży opuścił Wielką Brytanię dla nowej pracy, nowego pracodawcy, nowego miasta i nowego kontynentu. Okazało się, że było to dobre posunięcie i to w wielu kwestiach – dwa lata po rozpoczęciu nowej pracy pojawiła się okazja, by ponownie dołączyć do Medela Australia. „Wspaniale jest móc wrócić” – Iain z entuzjazmem mówi o swojej roli, jako krajowego kierownika ds. sprzedaży i marketingu. Obecnie zamierza zdobyć rynek australijski, opierając się na swoim ponad 20-letnim doświadczeniu w sprzedaży i marketingu oraz wesprzeć swój dynamiczny zespół.

 

Więcej profili pracowników