Życiodajne korzyści płynące wraz z mlekiem matki

Firma Medela pasjonuje się mlekiem matek. Zawiera ono wszystkie najważniejsze składniki odżywcze potrzebne do właściwego rozwoju fizycznego i psychicznego dziecka oraz inteligentnie dostosowuje się do potrzeb rosnącego niemowlęcia. Zawiera co najmniej pięć razy więcej składników niż odżywka, zawiera mnóstwo niezbędnych witamin, minerałów, kwasów tłuszczowych i ważnych przeciwciał potrzebnych do wzmocnienia systemu odpornościowego. Ostatnio wykazano, że zawiera ono również komórki macierzyste, uniwersalny budulec niezbędny podczas wzrostu i rozwoju.

Firma bazująca na badaniach naukowych

Medela jest firmą opartą na badaniach naukowych. Jej inwestycje w podstawowe badania pozwalają nieustannie tworzyć nowe perspektywy, zapewniając tym samym podstawy naukowe dla rozwoju nowych produktów. Najnowsze innowacje obejmują urządzenie do karmienia, które umożliwia dziecku zachowanie tego samego schematu ssania, co w przypadku karmienia piersią, a także technologie inicjowania i 2-fazowej ekspresji – ekskluzywne schematy pompowania, które pomagają matce inicjować, tworzyć oraz utrzymać przepływ mleka.

Zaangażowanie na rzecz zdrowia matki i dziecka

U podstaw tworzenia produktów firmy Medela oraz zasobów edukacyjnych leży zaangażowanie w poprawę zdrowia matki i dziecka dzięki życiodajnym korzyściom płynącym z karmienia piersią. Celem firmy Medela jest wspomaganie matek podczas karmienia piersią tak długo, jak to możliwe, a także zapewnienie dokładnych informacji umożliwiających mamom podjęcie świadomej decyzji dotyczącej celów karmienia piersią.