Wypożycz laktator

Wypożyczenie profesjonalnego laktatora

Skorzystaj z możliwości wypożyczenia laktatora klasy szpitalnej i odbierz go u konsultantki

W większości polskich szpitali dla pacjentek dostępny jest laktator Symphony. Posiada on wyjątkową funcjonalność - program inicjacji laktacji, umożliwiający rozpoczęcie procesu produkcji mleka, kiedy jego naturalny przebieg jest zaburzony i nie przebiega prawidłowo. Ma to związek z wieloma czynnikami zewnętrznymi np porodem operacyjnym ( przez cięcie cesarskie) ale także związanymi ze stanem fizycznym mamy.

Poza tym, pracuje również w programie dwufazowym utrzymującym laktację na właściwym poziomie.

Zastosowanie laktatora profesjonalego stało się konieczne również poza szpitalem. Laktator Symphony, dzięki swojej konstrukcji, może być stosowany przez wiele tygodni i przez więcej niż jedną użytkowniczkę. Posiada system zamknięty uniemożliwiający przedostanie się pokarmu do wnętrza laktatora. Można go w prosty sposób wyczyścić i zdezynfekować, zachowując pełną higienę i bezpieczeństwo.

Ceny za wypożyczenie:

14 dni - 176 zł

30 dni - 369 zł

60 dni - 718 zł

90 dni - 1048 zł

UWAGA! Zastosowanie kodu rabatowego uzyskanego od konsultantki upoważnia do zniżki 5% od pierwotnej ceny wypożyczenia.

Wypożyczalnia laktatorów Symphony oraz porady laktacyjne on-line prowadzone są przez serwis Babynova.pl przy wsparciu merytorycznym firmy Medela Polska.

 

 

 

                    

Zestaw do odciągania pokarmu  - najlepiej na dwie piersi

Do każdego wypożyczonego urządzenia należy zakupić indywidualny zestaw do odciągania. Ponieważ odciąganie z dwóch piersi jednocześnie jest najbardziej efektywne, dostępny w sprzedaży jest Zestaw podwójny do laktatora Symphony Personal Fit PLUS (149 zł) - który wykorzystując technologię owalnego lejka pozwala na komfortowe odciąganie pokarmu, dostosowując się do potrzeb mamy. Istnieje możliwość zakupienia również zestawu pojedynczego (89 zł).

Zakupu należy dokonać podczas procesu wypożyczenia laktatora. Zestaw jest przeznaczony do użytku osobistego i powinien być stosowany tylko przez jedną mamę.

 

Wypożycz laktator

Prosty sposób na profesjonalne wsparcie laktacyjne w domu

Jak dopasować zestaw do laktatora Symphony
Skuteczne i delikatne odciąganie pokarmu laktatorem elektrycznym jest możliwe tylko wtedy, gdy dobierzesz do niego odpowiednią końcówkę lejka. Aby zapewnić maksymalny komfort Tobie oraz więcej pokarmu dla Twojego dziecka, Medela oferuje lejki w różnych rodzajach i rozmiarach.

Jak czyścić zestaw osobisty do laktatora Symphony
Dowiedz się, jak w domu czyścić i dezynfekować zestawy osobiste do odciągania pokarmu używane z laktatorem Symphony firmy Medela. Prawidłowe czyszczenie zestawu gwarantuje skuteczne pobieranie pokarmu i bezpieczeństwo dla mamy i dziecka.

Jak złożyć zestaw osobisty do laktatora Symphony
Dowiedz się, jak prawidłowo przygotować zestaw osobisty do odciągania pokarmu używany z laktatorem Symphony firmy Medela. Prawidłowe złożenie zestawu gwarantuje skuteczne pobieranie pokarmu i bezpieczeństwo dla mamy i dziecka.