Ebook - Niezwykłe właściwości mleka matki

Karmienie piersią jest wyjątkowe, piękne i praktyczne. Mamy nadzieję, że podobnych wrażeń dostarczy Ci nasz e-book dla karmiących mam. Ten interaktywny, elektroniczny przewodnik przeprowadzi Cię przez każdy etap laktacji.

Medela Amazing Breast Milk e-book promotion

Rozwój dziecka w łonie matki jest zdumiewający. Równie zdumiewające jest to, w jaki sposób przygotowuje ono źródło pożywienia idealnie dopasowanego do jego potrzeb.

Nasz e-book zatytułowany Niezwykłe właściwości mleka matki, który pełny jest przełomowych odkryć naukowych, fascynujących faktów, pięknych zdjęć oraz kolorowych animacji, przeprowadzi Cię przez najważniejsze etapy przygody z karmieniem piersią, począwszy od ciąży, poprzez pierwsze godziny życia niemowlęcia, aż po jego dalszy rozwój. Dowiesz się, co dokładnie dzieje się w Twoich piersiach i dlaczego mleko matki jest idealnym pokarmem dla każdego dziecka, zarówno delikatnego wcześniaka, jak i ruchliwego malucha w wieku poniemowlęcym.

Dostęp do e-booka Niezwykłe właściwości mleka matki  uzyskasz bezpłatnie na telefonie komórkowym, tablecie lub komputerze. Możesz przeczytać go online lub pobrać na swoje urządzenie, a także podzielić się nim ze znajomymi i rodziną poprzez media społecznościowe.

Czytaj teraz